Atribuită Cumpărare directă

DEXKETOPROFEN ROMPHARM 50 mg/2 ml SOL. INJ./CONC. PT. SOL. PERF. X 5 FIOLE

Număr anunț
DA26292773
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33632100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,80 RON
Valoare atribuită
168,80 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,80 RON

din 168,80 RON estimat