Atribuită Cumpărare directă

TEAVA PATR 50X4 EN 10219 - 216 m - 14,47 lei/m + TVA TEAVA DR 80X60X4 EN 10219 - 180 m - 21,16 lei/m + TVA TEAVA PATR 100X6 EN 10219 - 6 m - 46,67 lei/m + TVA

Număr anunț
DA26291926
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
44162000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.214,34 RON
Valoare atribuită
7.214,34 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.214,34 RON

din 7.214,34 RON estimat