Atribuită Cumpărare directă

Articole de zugrăvit. La vopsea dorim: 10 cutii culoare albastru deschis, 5 cutii galben, 5 cutii roșu și 5 cutii negru ( toate nuanțele să fie pentru exterior)

Număr anunț
DA26304143
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MADULARI (CUI 29045043)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
44812400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,61 RON
Valoare atribuită
388,61 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388,61 RON

din 388,61 RON estimat