Atribuită Cumpărare directă

Acumulator/baterie 12V240 Ah conform ADV 1168285/09.09.2020 si oferta: Acumulatori auto 12V-240Ah Dimensiuni: 514x276x242mm Curent de pornire: 1400A

Număr anunț
DA26334746
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.191,76 RON
Valoare atribuită
1.191,76 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.191,76 RON

din 1.191,76 RON estimat