Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produse U.M. Cantitate Pret Unitar Valoare Galeata ellisse un compartiment Buc 5 45.00 225.00 Cos birou Tami 16L Buc 3 9.00 27.00 Set WC Saturn Buc 5 8.00 40.00 Matura Vals (fir lung) Buc 2 5.00 10.00 Maner lemn Euro 1.5m (cu filet) Buc 6 13.89 83.34 Matura Polka (fir scurt) Buc 2 5.00 10.00 Faras rosu cu lamela de cauciuc si coada lunga Buc 3 4.00 12.00 Maner aluminiu 1.25m Euro (cu filet) Buc 6 33.00 198.00 Perie de radacina (manuala) Buc 2 4.31 8.62 Coada lemn 1,2m cu filet Buc 2 4.08 8.16 Cos gunoi cu pedala 12L Buc 8 18.00 144.00 Cos gunoi cu capac si pedala Buc 2 38.00 76.00 Cos nuiele Buc 4 15.00 60.00
- Număr anunț
- DA26326730
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
- Furnizor / câștigător
- OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 902,12 RON
- Valoare atribuită
- 902,12 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.