Atribuită
Cumpărare directă
AGITATOR MAGNETIC CU INCALZIRE 20 L, TUBURI CENTRIFUGA PP 50 ML NESTERILE, TUBURI CENTRIFUGA PP 15 ML NESTERILE, STICLA PROBA PENTRU APA PET STERILA 500 ML FARA TIOSULFAT, STICLA PROBA PENTRU APA PET STERILA 500 ML CU TIOSULFAT, MINI BAIE ULTRASUNETE FARA INCALZIRE, BIURETA 25 ML CU ROBINET DREPT PTFE SI PALNIE CLASA A, STATIV MICROTUBURI 1,5 ML PP, MICROTUBURI CENTRIFUGA GRADATE 1,5 ML, Sistem prelevare probe apa - tija 3 m + pahar unghiular 1000 ml, KIT DETERMINARE PH, CLOR SI BROM, PACHET REUMPLERE 30 TESTE, STRIPURI DETERMINARE NITRATI, STRIPURI DETERMINARE NITRATI, FILTRU SERINGA PTFE 13 MM PORI 0.45 MICRONI, SPATULA TRULLA 170 MM, SPATULA CHATTAWAY 150 MM, MICROSPATULA CU LINGURA 150 MM
- Număr anunț
- DA26314120
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.049,92 RON
- Valoare atribuită
- 5.049,92 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.