Atribuită Cumpărare directă

Cartus compatibil HP 283A 4 buc Cartus compatibil HP 283X 3 buc Cartus compatibil CE505A 1 buc Baterii alcaline R6 4 buc DVD-R MAXELL 16X 4 buc

Număr anunț
DA26312609
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 MEDIAS (CUI 17703714)
Furnizor / câștigător
MECOSOFT S.R.L. (CUI 10868278)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
422,68 RON
Valoare atribuită
422,68 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

422,68 RON

din 422,68 RON estimat