Atribuită Cumpărare directă

ADEZIV TERMO NUMAR DE REFERINTA: 109 PRET DE CATALOG: 21,01 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 24911200-5 Adezivi (Rev.2) DESCRIERE: ADEZIV TERMO

Număr anunț
DA26315575
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
24911200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,07 RON
Valoare atribuită
147,07 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,07 RON

din 147,07 RON estimat