Atribuită Cumpărare directă

pahare unica fol 166 540set *4.50lei =2430 lei;hig 300gr 276buc*4.50lei=1242lei;sapun antibacterian 5l 13buc*48lei=624lei;serv 600buc/pac 100buc*100buc*7.20lei 720lei;serv zz verde 460buc*4.20lei=1932lei // alcool sanidor 30buc*6lei=180lei;gel hygienium 1l 50buc*65lei=3250lei;gel igienizant Dermex 730 18buc*23lei=414lei;gel Hygienium 300ml 10buc*23lei=230lei;servetele umede Detox 606buc*12lei=720lei;gerpostar 750ml 25buc*17lei=425lei;gerpostar1l 25buc*18lei=450lei;clorom 200buc/cut 25cut*35lei=875lei

Număr anunț
DA26280232
Autoritate contractantă
Gradinita Cu Program Prelungit Mica Sirena (CUI 5399396)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.492 RON
Valoare atribuită
13.492 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.492 RON

din 13.492 RON estimat