Atribuită Cumpărare directă

Apple iPad 10.2'' (2019), 32GB, Wi-Fi, Gold ,mw762hc/a

Număr anunț
DA26324271
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.779 RON
Valoare atribuită
1.779 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.779 RON

din 1.779 RON estimat