Atribuită Cumpărare directă

Vermorel 10 ltr - 10 Buc conform anunt ADV1168917/10.09.2020 Marfa va fi livrata in urma lansarii comenzii de catre unitatea noastra.Factura va fi insotita de certificatul de conformitate.

Număr anunț
DA26325143
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,90 RON
Valoare atribuită
831,90 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,90 RON

din 831,90 RON estimat