Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectanti maini si suprafete, dispensere sapun/dezinfectanti, sapun lichid, DISPENSER PROSOP Z , servetele maini, galeti cu storcator, covorase , cosuri gunoi, saci menajeri, manusi menaj, lavete microfibra si umede, PUR OTET LAMAIE ,TRIUMF DEGRES.FORTE UNIV, CIF LICHID REGULAR , DUCK AN.AQUA BLUE AP40G , burete vase, BURETE METALIC , NEVE PROSOP PROFESIONAL Z , COADA LEMN FILET 1,1M , REZ.MOP BUMB.XXL 250G.
- Număr anunț
- DA26326033
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA COCORASTII MISLII (CUI 28957726)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.185,31 RON
- Valoare atribuită
- 5.185,31 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.