Atribuită Cumpărare directă

3012924 FURTUN DUS CROMAT 1,5M 8081150 1 BUC 2013153 ROBINET FLUTURE ALUM INT-EXT DN15 PN40 2 BUC 2001866 REZISTENTA BOILER 1121AR 1 BUC 2001870 TERMOSTAT BOILER 1100 1 BUC

Număr anunț
DA26326773
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Pristol (CUI 29151842)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,55 RON
Valoare atribuită
109,55 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
12.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,55 RON

din 109,55 RON estimat