Atribuită
Cumpărare directă
Halate nesterile pentru procedurile de diagnosticare sau pentru vizitatori in spitale sau clinici impotriva transferului de par, epiderme exfoliate, etc. Produsul are o croiala larga ce permite acoperirea pieptului, trunchiului, coapselor, avand o lungime pina aproape de genunchi.Prevazut cu mansete elastice la maneci si cordon pentru fixarea ferma a halatului peste haine. Grosime material :23 gr., material netesut. De unica folosinta Mod de ambalare : 10 buc/set. PRODUS IN ROMANIA
- Număr anunț
- DA26315667
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.197 RON
- Valoare atribuită
- 1.197 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.