Atribuită
Cumpărare directă
Compania noastra doreste achizitionarea de servicii de telefonie mobila pentru desfasurarea in conditii optime a activitatii angajatilor in conditii ce impun o conectare permanenta prin intermediul telefoanelor mobile si transmiterea oportuna de date mobile.
- Număr anunț
- DA26320581
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.908,64 RON
- Valoare atribuită
- 57.908,64 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.