Atribuită
Cumpărare directă
Termometru pentru frigider /congelator destinat pentru masurarea temperaturii in frigidere, vitrine frigorifice, congelatoare. Domeniul de temperatura -40+40 gr.C; val.div.1 gr.C cu carlig de agatare. Termohigrometru cu sonda externa pt.masurarea climatului interior.instrument de masurare in locatii ca: birouri, depozite ,laboratoare, pentru a determina temperatura, umiditatea ,punctul de roua. Cu certificat de etalonare inclus si atestare BRML . cu certificat de garantie . Cheltuieliel de transport sunt in sarcina furnizorului. Produsele sa fie insotite de declaratii de conformitate/ calitate , fisa tehnica .
- Număr anunț
- DA26288789
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,35 RON
- Valoare atribuită
- 395,35 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.