Atribuită Cumpărare directă

TEAVA NG 3"X3,6

Număr anunț
DA26336858
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,82 RON
Valoare atribuită
128,82 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,82 RON

din 128,82 RON estimat