Atribuită Cumpărare directă

iaurt cu bifidus si fulgi porumb, ambalat la pahar de plastic de 150 gr., 12 bucati pe bax, comanda in baxuri

Număr anunț
DA26327222
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI 1755369)
Cod CPV
15551310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,60 RON
Valoare atribuită
273,60 RON
Data publicării
12.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,60 RON

din 273,60 RON estimat