Atribuită
Cumpărare directă
Pachet alimentar masa calda elevi Liceul cu Program Sportiv Roman (și structură) conform OUG 9/2020 - Etapa I, septembrie 2020. Furnizare pachet alimentar pentru elevi din scoli in cadrul proiectului ”Furnizare si distributie pachet alimentar in cadrul programului - pilot de acordare a unui suport alimentar pentru prescolarii si elevii din invatamantul preuniversitar de stat.
- Număr anunț
- DA26334889
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- THEBA COMP SRL (CUI 15973037)
- Cod CPV
- 55524000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.775 RON
- Valoare atribuită
- 68.775 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.