Atribuită Cumpărare directă

sa corespunda d .p.d.v. calitativ; sa fie insotit de certificate de calitate, conformitate si garantie;

Număr anunț
DA26335134
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii-U.M. 02286 Bascov (CUI 4318245)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,72 RON
Valoare atribuită
2.016,72 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,72 RON

din 2.016,72 RON estimat