Atribuită
Cumpărare directă
Valoare contract 9620 euro + TVA 486 Licente cont de elev 39 Conturi de profesor 486Conturi de parinte 2 Conturi Director 4 Conturi de secretariat 486Sim Date Mobile 4GB (Acces Internet) 0.01 Euro /sim/luna Perioada 28 luni din 8 luni gratuite 1 EURO = 4.8567 Lei mai putin
- Număr anunț
- DA26333049
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE POPOVICIU" BEIUS (CUI 10869320)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 48517000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.721,45 RON
- Valoare atribuită
- 46.721,45 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.