Atribuită Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4 20 TOP DOSAR CU SINA CARTON 100 BUC DOSAR PLASTIC CU SINA 100 BUC TIPLE 100 BUC/SET 3 SET BIBLIORAFT 20 BUC PLIC C4 50 BUC DVD-URI 30 BUC MEMORIE USB 16 GB 5 BUC STIK 32 GB 4 BUC SCOTCH LAT 4 BUC CORECTOR PIX 6 BUC AGRAFE BIROU 10 BUC CAPSE 24/6 10 CUT PIX CU GEL 10 BUC PIX ALBASTRU 30 BUC CALCULATOR BIROU 1 BUC CAPSATOR 1 BUC PERFORATOR 1 BUC PLIC C6 50 BUC NOTES ADEZIV 10 BUC SUPORT VERTICAL PLASTIC 5 BUC REGISTR\E A4 200 FILE AR/DR 4 BUC AGRAFE BIROU 50 MM 6 CUT PLIC C5 50 BUC TAVITE DOCUMENTE 2 BUC PLIC BURDUF 8 BUC

Număr anunț
DA26316226
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BUNESTI JUDETUL VALCEA (CUI 29022058)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,53 RON
Valoare atribuită
1.260,53 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,53 RON

din 1.260,53 RON estimat