Atribuită
Cumpărare directă
Ulei in 4 timpi(1buc), disc abraziv 125(12buc), surub 6x60(56buc), piulita 6(56buc), saiba 6 speciala(56buc), saiba 6 plata(56buc), diblu+holtsurub 10x80(50buc), spiral SDS 8x160(1buc), spiral SDS 10x210(1buc), spiral metal 6(2buc), spiral metal 8(2buc), disc abraziv 230(5buc), ciocan(1buc), autofiletante 3.5x45(60buc), spari crom(1buc), sprai vopsea(1buc), sprai curatat(1buc) Pret-360.50
- Număr anunț
- DA26317366
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360,50 RON
- Valoare atribuită
- 360,50 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.