Atribuită Cumpărare directă

Alcool etilic puritate min 96 % 10 L pret 60 lei / litru 2.Bromura de potasiu PO0168 2x100 grame 295.75 lei / 100 grame 3. Apa oxigenata 30% 2 litri 21 lei / litru 4. TOC standard solutie CertiPur 109017 1000 mg / l1x100 ml 435 lei / litru

Număr anunț
DA26337669
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.662,50 RON
Valoare atribuită
1.662,50 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.662,50 RON

din 1.662,50 RON estimat