Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tipizate scolare: 7xcatalog inv. prescolar (albastre), 1xregistru matricol 200 elevi (rosu), 12xcatalog inv. primar (grena)-din care 1 cu 39 elevi, 3xcatalog cl. pregatitoare (rosii), 10xcatalog inv. gimnazial (verzi), 2x condica prezenta si activitate cadre, 1x registru inspectii scolare, 100xcarnet elev primar, 50x carnet elev gimnaziu, 3x condica activitate personal didactic gradinita
- Număr anunț
- DA26326993
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Dimitrie A. Sturdza (CUI 17150134)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702,55 RON
- Valoare atribuită
- 702,55 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.