Atribuită
Cumpărare directă
Servicii conform ofertei: -testare hidrodinamica a forjelor F3 bis Baltatesti si F1/7 Baltatesti = 1.000 lei. -Coordonarea monitorizarii zilnice a temperaturii si precipitatiilor atmosferice = 793 lei. -Coordonare monitorizare zilnica a parametrilor debit, nivel dinamic, temperatura pH si conductivitate pentru captari si foraje = 6.800 lei. -Coordonarea recoltarii probelor pentru efectuarea analizelor din surse, fizico-chimice, microbiologice, de radioactivitate = 1.500 lei. -Coordonare efectuare marcari cu trasori ecologici = 2.322 lei. -Intocmire documentatii geologice rapoarte anuale si semestriale, programe de lucrari = 5.000 lei.
- Număr anunț
- DA26332592
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- GEOMOLD SA (CUI 730226)
- Cod CPV
- 45254100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.415 RON
- Valoare atribuită
- 17.415 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.