Atribuită
Cumpărare directă
PACHET COS GUNOI PEDALA 10L - CF. CO8313108 Numar de referinta: CP-8313108 Pret de catalog: 112,95 RON / Unitate de masura Unitate de masura: PAC Cod si denumire CPV: 39224340-3 Pubele (Rev.2) Descriere: PACHETUL INCLUDE: COS GUNOI PEDALA 10L - 5.00 BUC X 22.59 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26337730
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI (CUI 3126730)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39224340-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,95 RON
- Valoare atribuită
- 112,95 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.