Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ APARATE DE AER CONDIŢIONAT: APARAT DE AER CONDIŢIONAT 9000 BTU = 4 BUC; APARAT DE AER CONDIŢIONAT 12000 BTU = 2 BUC ,CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1168264 DIN 09.09.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTELE ANEXATE:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXĂ LA NR. 2562339 DIN 03.09.2020 ȘI SITUAŢIE CENTRALIZATOARE CU CANTITĂȚILE PRODUSELOR PROPUSE A SE ACHIZIŢIONA ANEXĂ LA NR.2562339 DIN 03.09.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 11.09.2020 CU NR.3614 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564067 DIN 11.09.2020. PRODUSELE,SUNT NECESARE PENTRU APROVIZIONAREA, CU APARATE DE AER CONDIŢIONAT (OBIECTE DE INVENTAR A CĂROR VALOARE TREBUIE SĂ FIE MAI MICĂ DE 2500,00 LEI CU T.V.A./BUC.), ÎN VEDEREA ASIGURĂRII CONDIŢIILOR DE MICROCLIMAT OPTIM ÎN SPAŢIILE DE LUCRU ÎN CARE ÎŞI DESFĂŞOARĂ ACTIVITATEA PERSONALUL UNITĂŢII ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26337716
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- TOP SERVICES IND. SRL (CUI 16465568)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.040 RON
- Valoare atribuită
- 8.040 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.