Atribuită Cumpărare directă

Acumulator plumb-acid 12V 4.5A Alien 90x99x70mm 1433gr ( Acumulator 12V 4.5A )

Număr anunț
DA26334126
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,20 RON
Valoare atribuită
546,20 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,20 RON

din 546,20 RON estimat