Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ ECRAN PROIECȚIE - 1 BUC X 836,13 LEI FĂRĂ TVA. BUNURL FURNIZAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚIE TEHNICĂ ECRAN PROIECȚIE , ANEXA LA NR.2560769 DIN 07.09.2020, PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 11.09.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564068 DIN 11.09.2020.PRODUSUL VA ASIGURA APROVIZIONAREA CU OBIECTE DE INVENTAR, NECESAR PENTRU DOTAREA CLUBULUI UNITĂȚII CU UN ECRAN DE PROIECȚIE ÎN SCOPUL ÎMBUNĂTĂȚIRII MODULUI DE EXPUNERE A INFORMAȚIILOR ÎN CADRUL ȘEDINȚELOR CU PERSONALUL DIN CADRUL UNITĂȚII, FIIND CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26330930
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 38653400-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836,13 RON
- Valoare atribuită
- 836,13 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.