Atribuită Cumpărare directă

BEC ECONOMIC E27 45W 4200K 23BUC X 20.9244 DILUANT D5105 4KG 1BUC X 73.1092 PROFIL TLA 207.92 1BUC X 20.0840 PAT CABLU ADEZIV 12X12 10BUC X 2.5210 BALAMA APLICATA AURIE 40MM 2BUC 22549 15SET X 0.8403 BALAMA APLICATA AURIE 25MM 2BUC 27483 15SET X 0.5042 SPUMA POLIURETANICA PISTOL 820ML 3BUC X 14.7059 VOPSEA 2.5L 3020 ROSU 1BUC X 48.3193 VOPSEA 2.5L 2010 PORTOCALIU 1BUC X 48.3193 SURUB CAP INECAT MONTAJ PVC 3.9X38 X08113938S 500BUC X 0.0420 VOPSEA 2.5L 5015 ALBASTRU 1BUC X 48.3193 SFOARA PP TIP CORDELINA 8MM 008RVG 100M X 1.5966 ROLA EURONARCIS 1BUC X 7.5630 SURUB CAP BOMBAT M8X20 ZN (DIN 603) 258BUC X 0.1681 PIULITA ORNAMENT M8 (DIN1587) 258 BUC X 0.1681 VOPSEA 20KG NEGRU 1BUC X 546.1345 FEREASTRA 5 CAMERE OSC.710X1160 DR. ALB 2BUC X 291.09 FEREASTRA 5 CAMERE OSC.710X1160 STG. ALB 3BUC X 291.0924 FEREASTRA 1000X710 BATANT DR. ALB 1BUC X 252.0168 FEREASTRA 560X560 OSCIL.STG. ALB 1BUC X 235.2101

Număr anunț
DA26326445
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.572,68 RON
Valoare atribuită
3.572,68 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.572,68 RON

din 3.572,68 RON estimat