Atribuită
Cumpărare directă
Ghilotina pentru hartie, format A3, manuala, cu parghie 15 coli. Produsele vor fi originale noi, sigilate, de calitate. Livrarea de produse neconforme sau cu o calitate inferioară dă dreptul autorității contractante de a le refuza și de a solicita înlocuirea acestora de catre furnizor în maxim 3 zile lucrătoare, cu produse de calitate. Termen de garantie acordat minim 6 luni de la recepția produselor. Persoana de contact Popescu Gabriela 0755.047.471.
- Număr anunț
- DA26310747
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,30 RON
- Valoare atribuită
- 202,30 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.