Atribuită
Cumpărare directă
ANVELOPA ROABA = 1 BUC; CAMERA ANVELOPA ROABA = 1 BUC; FIR COSITOARE 70M = 1BUC; ULEI AMESTEC=1 BUC ; CONEXPAND= 20 BUC; CUTIE POSTALA= 1 BUC; NUMAR/ LITERE = 1 BUC; SAIBA = 4 BUC; BANDA AVERTIZARE ROSU + ALB =5 BUC;HOLSURUB = 50 BUC; CAPAC WC= 4 BUC; BANDA MARCAJ= 5 BUC; HOLSURUB 4.0X50 = 16 BUC; HOLSURUB 3.0 X 2 = 100BUC ; DIBLU + HOLSURUB = 6 BUC; SUPORT HARTIE = 6 BUC; BURGHIU SDS 6*160 = 1 BUC; BURGHIU SDS PLUS =2 BUC; mai putin
- Număr anunț
- DA26325796
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,MIRCEA CEL BATRAN'' (CUI 28623890)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 627,06 RON
- Valoare atribuită
- 627,06 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.