Atribuită Cumpărare directă

Inlocuit rulment presiune hidraulic ambreiaj, LICHID SERVO TRACTIUNE, PIESE, MATERIALE SI MANOPERA INCLUSE LA AUTOTURISM OPEL VIVARO CU NR DE INMATRICULARE B-25-UTM

Număr anunț
DA26333536
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
MAGOR PROD SRL (CUI 6702373)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
865,54 RON
Valoare atribuită
865,54 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

865,54 RON

din 865,54 RON estimat