Atribuită Cumpărare directă

- 30 BUC - Modelul V200W are un design aerodinamic perfect echilibrat, cu 18 panouri, care îmbunătățește mișcarea mingii și oferă jucătorilor un control mai bun. Cu o vizibilitate sporită, noua minge va optimiza calitatea jocului și va maximiza dinamismul pe teren. Minge oficiala de joc, Aprobata FIVB, folosita in competitiile nationale si internationale. Tehnologia Double Dimple ofera mingii stabilitate si control suplimentar in timpul jocului. Specificatii: Minge volei pentru competitii aprobata FIVB Outdoor / Indoor Material: microfibra + PU special conceput de Mikasa si Kuraray Suprafata laminate Tehnologia Double Dimple 18 panouri Greutate: 260-280 g Dimensiune minge: 65-67 cm Marimea: 5

Număr anunț
DA26262775
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV ORASENESC VOLUNTARI 2005 (CUI 39538880)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
Cod CPV
37452900-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.470 RON
Valoare atribuită
10.470 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.470 RON

din 10.470 RON estimat