Atribuită Cumpărare directă

baterie dus(66.69lei),niplu redus(3.36lei),holsuruburi(8.40lei),sig diferential(130.25lei),prel el 3p(29.41lei),bec led e14(7.56lei),popnit(7.14lei),set tubulare(55.46lei). preturile sunt fara tva.

Număr anunț
DA26332074
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
SC BINALSIB SRL (CUI 11121385)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,89 RON
Valoare atribuită
318,89 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,89 RON

din 318,89 RON estimat