Atribuită Cumpărare directă

Pachet componente IT ( 1 x SSD Kingston SA400M8/240G, 240GB, M.2 2280, SATA III 600 ; 4 x SSD A-DATA Ultimate SU650, 240GB, SATA III 600; 4 x Adaptor Aukey CB-V4, HDMI - VGA (Negru))

Număr anunț
DA26268726
Autoritate contractantă
R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES (CUI 2944544)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731,02 RON
Valoare atribuită
731,02 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731,02 RON

din 731,02 RON estimat