Atribuită
Cumpărare directă
1 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 2 TRINAT SPRAY UNIVERSAL 3020 ROSU-TRAFIC #5996281064167 buc 2 18.9076 3 TRINAT SPRAY UNIV.9010 ALB PUR MAT #5996281064426 buc 4 18.9076 4 TRINAT SPRAY UNIVERSAL 6018 VERDE DESC. #5996281064266 buc 2 18.9076 5 SET 10 BURGHIE METAL POINTTEQ 1.0 #3165140906876 buc 1 5.4622 6 MATURA MICA#2000000142944 buc 2 7.479 7 FOLIE PROTECTIE 5X4M 40 MICR.TMAX #5949005611987 buc 2 9.1597
- Număr anunț
- DA26333885
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,84 RON
- Valoare atribuită
- 190,84 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.