Atribuită
Cumpărare directă
Antiseptic pentru suprafete 750 ml Dezinfectant pentru suprafete pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat curatarii si dezinfectarii suprafetelor, materialelor, echipamentelor si mobilierului. Dezinfectant pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat dezinfectarii igienice si chirurgicale a mainilor PRODUSE AVIZATE DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE .
- Număr anunț
- DA26266505
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC (CUI 4203865)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.234,58 RON
- Valoare atribuită
- 2.234,58 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.