Atribuită
Cumpărare directă
DVD-R Capacitate: 4.7GB Viteza: 16X Ambalare: individual in plic din hartie rezistenta superioara la radiatii UV timp maxim de inregistrare 120 minute durata de viata a arhivelor de 100 de an,CD-R Capacitate: 700MB Viteza: 52X Ambalare: individuala in plic de hartie pentru o mai buna protectie rezistenta superioara la radiatii UV durata de viata a arhivelor de 100 de ani
- Număr anunț
- DA26258008
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30234300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.670 RON
- Valoare atribuită
- 1.670 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.