Atribuită
Cumpărare directă
Aspirator SUPER VEGA CU BATERII 1L Autonomie: aproximativ 45-50 min Timp de reîncărcare: 120-150 minute Aspirație maximă: -0,75 bari Puterea de aspirație: 16 litri de aer / min Borcan de 1.000 ml, care nu se poate sparge, autoclavabilă la 120 ° C, cu supapă de control a plutitorului de siguranță pentru a preveni revărsarea. Specificatii tehnice • Tensiune de funcționare: 220-230 V - 50/60 Hz AC - 12 V DC • Dimensiune: 350 x 210 x 180 mm • Greutate: 4,9 kg • Aspirație maximă -0,75 bari (563 mmHg) • Puterea de aspirație: 16 litri de aer / min • Norme: IEC 601-1 - Clasa II tip B. • Fabricat in Italia
- Număr anunț
- DA26286896
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 39713430-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.