Atribuită Cumpărare directă

Extindere retea de canalizare menajera pe strazile DC 91 si Aleea Tamplariei, Comuna Balesti, Gorj

Număr anunț
DA26280881
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI) (CUI 4898797)
Furnizor / câștigător
SUDAGREGAT CONSTRUCT SRL (CUI 25988884)
Cod CPV
45232400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.863,65 RON
Valoare atribuită
134.863,65 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.863,65 RON

din 134.863,65 RON estimat