Atribuită Cumpărare directă

Set creioane HB cu guma, 4 buc/set Pixuri fara mecanism 4 buc/set, mina albastra Mapa plastic A4 cu buton Bloc desen A4, 16File, 120g Caiet dictando A4, 60 file 2 bucati Caiet matematica A4, 60 file 2 bucati Tempera 12 buc, 15 ml Trusa geometrie in cutie metalica compas, divizor, 2 echere, raportor, radiera, liniar, ascutitoare, creion

Număr anunț
DA26266055
Autoritate contractantă
COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,41 RON
Valoare atribuită
221,41 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,41 RON

din 221,41 RON estimat