Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CERTIFICARE A SEMNATURII ELECTRONICE CU VALABILITATE 3 ANI PENTRU: Claudia Răvaș, Monica Ferencz, Patricia Goldea, Diana-Romina Florea, Silvia-Elena Balint, Cosmina-Flavia Bobar, Luciana-Maria Petran, Luciana-Flavia Pucea.

Număr anunț
DA26310253
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat