Atribuită
Cumpărare directă
Efectuare lunara de servicii de intretinere instalatii electrice ,11 sisteme de iluminat/cladire/unitati de invatamant scolar.Efectuarea serviciilor includ:-Revizii lunare -verificare conexiuni electrice -verificare corpuri de iluminat -verificare aparate de control,panouri electrice -verificare aparate electrice auxiliare -inlocuire corpuri de iluminat defecte,inlocuire contacte uzate,deteriorate,capace de protectie deteriorate -deplasare rapida la obiectiv -Defectiunile ce se pot repara prin reglaj al parametrilor functiilor,fara piese de schimb, sunt incluse in oferta,iar piesele defecte vor fi facturate separat
- Număr anunț
- DA26258438
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- ROBERTO IMPEX SRL (CUI 24161640)
- Cod CPV
- 50711000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.000 RON
- Valoare atribuită
- 108.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.