Atribuită
Cumpărare directă
ES-SDS1X - 6 BUC X 153.34 = 920.04 LEI; SPOESWG - 8 BUC X 6.73 = 53.84 LEI; 12831 - 6 BUC X 17.50 = 105 LEI; 12832 - 4 BUC X 17.50 = 70 LEI; 11911 - 10 BUC X 12.48 = 124.8 LEI; LM BLUE - 5 BUC X 4.90 = 24.5 LEI; LM GREEN - 5 BUC X 3.92 = 19.6 LEI; LM RED - 6 X 4.41 = 26.46 LEI;
- Număr anunț
- DA26260273
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE JUD MURES (CUI 4765570)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.344,24 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.