Atribuită Cumpărare directă

Laptop Dell Inspiron 3593 Specificatii : Display 15.6" FHD, Procesor Intel Core i3-1005G1, Intel UHD Graphics, Memorie 4GB DDR4 HDD 1TB

Număr anunț
DA26272797
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE GALATI (CUI 29081488)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.680,70 RON
Valoare atribuită
35.680,70 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.680,70 RON

din 35.680,70 RON estimat