Atribuită
Cumpărare directă
INTINZATOR CUREA ALH 1 -242,86 -242,86 289 CUREA 6PK 751 1 -42,02 -42,02 50 POMPA APA MERCEDES 1 -217,65 -217,65 259 COLIERE 10 -2,52 -25,21 30 ODORIZANT AUTO 1 -4,20 -4,20 5 POMPA APA ALH 1 -198,32 -198,32 236 WD 40 450 ML 5 -26,89 -134,45 160 POMPA FRANA MERCEDES 1 -305,88 -305,88 364 SIGURANTE 10AH 15 -0,84 -12,61 15 FILTRU COMBUSTIBIL ATEGO 1 -56,30 -56,30 67 BUCSA BARA STABILIZATOARE ATEGO 4 -54,62 -218,49 260 MACARA GEAM DREAPTA MERCEDES 1 -176,47 -176,47 210 FILTRU AER PRIMAR 1 -168,07 -168,07 200 SET REPARATIE PIVOT STG/DR 2 -352,94 -705,88 840 FILTRU AER SECUNDAR 1 -268,91 -268,91 320 BUCSA BARA STABILIZATOARE FATA/SPATE 4 -54,62 -218,49 260 VAS EXPANSIUNE MERCEDES 1 -398,32 -398,32 474
- Număr anunț
- DA26257233
- Autoritate contractantă
- S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
- Furnizor / câștigător
- 3 ASI SRL (CUI 14553140)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.394,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.394,12 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.