Atribuită Cumpărare directă

realizat din PAL melaminat de 18mm, cantuit cu cant ABS, El are 5 agatatori tripli si sistem pentru prindere pe perete. Dimensiuni(Lxlxh): 1000x180x70mm

Număr anunț
DA26277782
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII AFUMATI DOLJ (CUI 14511714)
Furnizor / câștigător
TAMINEA SYSTEMS SRL (CUI 33133887)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.752,11 RON
Valoare atribuită
2.752,11 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.752,11 RON

din 2.752,11 RON estimat