Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CUPRINDE - DOZATOR PVC 500ML-13BUC,VAR LAVABIL 15L KOBER INTERIOR -1BUC,COLORANT VAR ROSU,VERDE-4BUC,MATURA PVC -10BUC,COADA LEMN-10BUC,MOP BBC-10BUC,LAVETA BBC-100BUC,SACI MENAJ 35L-40 ROLE,SACI MENAJ 120L-40 ROLE,PENSULA NR 7-4BUC .

Număr anunț
DA26257216
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala"Fanus Neagu (CUI 17352532)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI 14051527)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
953,10 RON
Valoare atribuită
953,10 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

953,10 RON

din 953,10 RON estimat